wtorek, 6 grudnia 2011

I już mam :)

I jest już u mnie - śliczny, czarny, taki elegancki.. :) Zestaw startowy do przedłużania i zagęszczania rzęs metodą Blink & Go! ze szkoły Agnieszki Brody, w której w niedzielę skończyłam kurs właśnie z tej metody :)

Jest to metoda przedłużania rzęs na okres około 2-3 tygodni, gdzie po tym czasie klientka przychodzi do osoby zakładającej rzęsy na profesjonalne ich ściągnięcie.

Dopiero ćwiczę, ale cenę swoją już zarzuciłam na stronie www.rene83.iportfolio.pl w zakładce cennik.
1sze 10 osób obecnie mam zapisanych za pół ceny w ramach "królików doświadczalnych"/ tj. grzeczniej pisząc osób chętnych na moje ćwiczenie wprawy  w przedłużaniu :) 
Niedawno wzięłam udział w dwóch konkursach. 

Z MakeupAtelierParis miałam nikłe szanse, bo konkurencja pokazała super makijaże i bardziej że tak ujmę fantazyjne. Mój był typowo klasyczny - jesienny look. Prace uczestników konkursu znajdziecie TUTAJ, na dole strony w zdjęciach  z tablicy  Makeup Atelier Paris.

Jeszcze czekam na wyniki jednego konkursu, który niebawem zostanie ogłoszony. I tutaj mam wielki dylemat i trochę się boję. Moja wpadka na zdjęciach z brakiem drugiego tuszu zastępczego, jak ten 1szy mi zmarzł i zrobił się trochę grudkowaty mogą finalnie zadecydować o braku miejsca w grupie wygranych. Jestem jednak dobrej myśli i nie chcę zapeszać.

A poza tym, najwyżej - co nie zabije, to wzmocni. To na pewno nie będą ostatnie konkursy w których brałam udział :)

Byłam ostatnio na motobazarze w Katowicach. Oldtimebazar :]   Upatrzyłam sobie rękawice na motocykl, zabrałam wizytówkę i czekam teraz na przelew, by przesłać magiczną kwotę i mieć je już u siebie na rozpoczęcie nowego sezonu motocyklowego.Zapisy na makijaże sylwestrowe już dawno rozpoczęte i 1sze osoby już mam zapisane. Więc która jeszcze z Dąbrowy Górniczej, Sosnowca, Będzina, Czeladzi i okolic się zastanawia - nie ma co! ZAPRASZAM! :):)

i kontakt telefoniczny   
503 403 353 


Poniżej trochę fotoniusów  po połowie - ślubniak i sesja foto :)

 :):):)