poniedziałek, 27 października 2014

Współpraca z Irysami plus FMA2014 konkurs na makijaż

Witajcie...

Obiecałam drugie podejście do MakeUpStartera z marki Nivea. Jednak przykro mi, rozczaruję Was.. Nie będzie drugiego postu z drugim podejściem. Ten kosmetyk zdecydowanie nie jest dla mnie dobrym sposobem na przedłużenie makijażu na buzi. Za drugim razem było jeszcze gorzej.Więc sobie darowałam.

Polecam ten produkt jedynie osobom o bardzo suchej buzi, bo idealnie nawilża. Ale nie nakładając go w nadmiarze by nie przebłyszczał cery przez resztę dnia.

Nawiązując do tematu postu..

razem z fotograf Anią Kiszką z duetu Iris Cream i modelką, moją przyjaciółką Emilią, bierzemy udział  w konkursie na nagrodę czytelników w Fashion MakeUp Awards 2014 organizowanym przez portal http://e-makijaz.pl/


Nasze prace biorące udział:


Biżuteria to gadżety ze skleu Glitter z Sosnowca z C.H. Plejada.

Sukienka to nasz pomysł "na szybko".

Makijaż, zdecydowanie rozświetlony, glam fashion. Taki jak do kreacji Wivienne Westwood, czy np Carla Lagerferda lub Versace, z elegancją i zmysłowością.


Do dziś do godziny 23:59 odbywa się głosowanie czytelników za pomocą sms słanego na podany numer przy zdjęciu:

Jeśli chociaż trochę podoba Wam się nasze dzieło -  prosimy o głosy :)a tymczasem... zapowiedź przyszłej sesji foto we współpracy z Łukaszem Mizgałą i utalentowaną fryzjerką Czarną Różą:)