środa, 4 września 2013

Zdjęciowo kolorowo, plus Liebster Award - moja odpowiedź na pytania Karoliny

Witajcie!! U mnie  obecnie rzadko pojawiają się wpisy nowe. Spowodowane jest to natłokiem wydarzeń niezbyt dobrych jeśli chodzi o rodzinę, bo dużo w szpitalu przebywamy u rodziny... No,ale to nie miejsce na smutki, więc... :]

Na bieżąco, zaliczyłam z Magdaleną Tarach jeszcze jedną sesję zdjęciową z bajkowymi kreacjami Angeliki Wysoczarskiem, tym razem w okolicach Pałacu Ślubów w Sosnowcu. Zdjęcia miały miejsce ponad miesiąc temu, a teraz je dodaję. Pozowały dwie sympatyczne dziewczyny - Julia i przepiękna Alicja :] 

Zaczynając od przygotowań na skromnej ławce w parku  :] :D  
Ala robiła swoje dziwne miny :D:D


Julia za to, dzielnie znosiła moje męczykichowanie pędzelkami :]


A oto efekty: 
Tak oto minęła nasza ostatnia współpraca. Mam nadzieję, że z Magdą jeszcze będzie mi dane się spotkać. Jest to bardzo utalentowana i sympatyczna Pani Fotograf.

Teraz przejdźmy do nominacji, którą dostałam od Karoliny: http://karolinazientek.blogspot.com  na temat Liebster Award. Zasady są następujące: Nominacja do Liebster Award jest otrzymywana od innego blogea za tzw "dobrze wykonaną robotę". Po takiej nominacji, należy odpowiedzieć na 11 pytań od osoby, która wytypowała. Następnie nominować kolejne blogerki/blogerów, poinformować ich o tym i zadać im swój zestaw 11tu pytań.

Pytania od Karoliny do mnie:

1.W poprzednim wcieleniu byłaś...   
no, ja to na pewno kotem :D bo je uwielbiam. I sądzę, że tygrysem. Są nieobliczalne, mają mrożące krew w żyłach spojrzenie i ten cały majestat w ich poruszaniu się...! :) 


2.Gdybyś miała taką możliwość w jakim miejscu na ziemi chciałabyś żyć?

tu opowiem bardzo beztrosko - wszędzie tam, gdzie Mój Ukochany będzie mi dobrze :) byle z nim obok.  No, prócz Rosji :D:D To nie kraj, to stan umysłu :x


3.Kto jest Twoim autorytetem w życiu zawodowym?

hmmm..... tutaj sięgnę do pierwszych programów TV, a mianowicie TVN Style i program Ani Orłowskiej o makijażach, lubiłam jej porady i tricki podglądać. Chociaż nie zawsze się z nimi zgadzałam. Z typowo wizażowych góru to nie mam nikogo. Na pewno kanał na Youtube  kobiety Kandee Jonhson uwielbiam i PetriLude :) Moim autorytetem na początku była jedna ze znajomych wizażystek - Jola Surmańska, jak zaczynałam swoją przygodę w branży moda/foto/projektant/wizaż na portalu społecznościowym maxmodels, i tam również bardzo ceniłam  i cenię sobie prace Jovanki Czarnik. 


4.Co będziesz robić za 10 lat o tej samej porze?

ojej :D nie wiem... we wrześniu o tej samej porze za 10lat, to sądzę, że będę się raczyć cudnym wieczorem z Ukochanym obok i kociem na kanapie. No, może dodatkowo swoją pociechę będziemy do łóżka co chwilę gonić :D


5.Jaka była najciekawsza osoba, którą spotkałaś w swoim życiu?

No, to jest tych osób kilka. Ireneusz Folaron na mistrzostwach makijażu 2012 w Expo Silesia w Sosnowcu, Agnieszka Broda, moja wychowawczyni w studium kosmetycznym - Beata Kurek, moja wprowadzająca w świat makijażu i kosmetyki :] z innych bardziej ciekawych osób - wokalista grupy The Bill - Gerard, jak i również Skiba poznany na jednej z imprez :] 


6.Gdybyś wygrała pół miliona to na co byś je wydała? 

Na wylot do Miami! marzy mi się urlop w tamtym rejonie <3 a resztę pewnie na "zabawki" (kosmetyki) i wszystkie przyziemne sprawy :] No, i pewnie byłby nowy motocykl :] 


7.Pieniądze są ważne?

ktoś kiedyś powiedział, że pieniądze szczęścia nie dają. A ja powiem tak: pieniądze to jeden z filarów dających szczęście, bo dzięki nim zdobywamy wiedzę, za którą nierzadko się płaci, potem ta wiedza obfituje w znajomości, nasz rozwinięty talent, pieniądze na pewno ułatwiają nam w dużej mierze drogę do szczęścia. Ale nie są ich stuprocentowym wyznacznikiem.

8.Dzięki czemu potrafisz się zrelaksować?
Muzyka :) to mój sposób na relax, a między innymi:


w tym klimacie muzyka najbardziej mnie relaksuje :)

9.Książka, która zmieniła coś w Twoim życiu.
no, nie ma takiej. Czytam książki, bo lubię. Ale żadna nie zmieniła nic w moim życiu.


10.Ostatnio śniło Ci się...?

!! niepamiętam.. :D Oj, Karola, ale pytanie, akurat naprawdę niepamiętam :)


11.Jaką najgłupszą, najbardziej szaloną rzecz zrobiłaś w życiu?

obcięłam włosy mojemu bratu nożycami ogrodowymi jak miał 5lat :DNo, teraz czas na moje nominacje.Wędrują one do:Moje pytania są następujące:

1 - jeśli kolor na powiekach, to który najczęściej?
2 - czy zdarzyło Ci się poznać kogoś, kto próbował Cię zniechęcić do robienia tego co kochasz, do zrezygnowania ze swojej pasji?
3 - jeśli zwierze, to jakie, i uzasadnij  :>
4 - mając do wyboru Góry lub Morze, gdzie wolisz spędzić wolny czas?
5 - najdziwniejszy kolor jaki miałaś na głowie to?
6 - co spowodowało, co popchnęło Cię do zawodu w którym pracujesz?
7 - czy zdarzyło Ci się uratować komuś życie/bądź ktoś Tobie je uratował, a jeśli tak, to w jakiej sytuacji to miało miejse?
8 - co powoduje, że się uspokajasz?
9 - najgorszy film, jaki ostatnio miałaś okazję obejrzeć, to? 
10 - czy łatwo Cię wyprowadzić z równowagi np złymi komentarzami od anonimów życzliwych lub po prostu w życiu codziennym, czy łatwo Cię zdenerwować?
11 - co popchnęło Cię do decyzji o założeniu i prowadzeniu Twojego bloga?


To moje 11 pytań do nominowanych. Liczę na odzew :] Tymczasem zmykam się położyć.
Rano czeka mnie pracowity dzień na sesji zdjęciowej w plenerze ;)