czwartek, 21 marca 2013

takie tam sesjowe i nie tylko.. ;)

Spotkałam się niedawno na sesji foto do konkursu makijażowego z fotografem bardzo sympatycznym - Bartoszem Koszowskim, modelką Magdą Żalińską oraz Basią Tyką, znajomą fryzjerką.
Wyszło z tego kilka fajnych kąsków.  

Oto one :)

Pierw stylizacja ślubna.. :)


Następnie ujęcie Glamour


Rytm Reggae - Ska' wzbogacony o fryzurę fajną :)


I następne podejscie do Glamour, inny kadr :)  
Miło było się spotkać  i móc znów razem coś zdziałać.

Na początku roku, miałam okazję malować zimową PMkę - Karolinę. W chwili obecnej posiadam jedynie zdjęcia z przygotowań:


 :)  Karolinka to sympatyczna i ciepła istota, podobnie jak reszta jej super rodzinki ;)

Spotkałyśmy się niedawno na wspólnej sesji zdjęciowej u Oli Fijałkowskiej :) efekty tego spotkania obejrzycie TU -> 

Miałam okazję także umalować bliźniaczki do ślubu w zeszłym roku. Niedawno dopiero dostałam zdjęcia od drugiej z sióstr. Pierwszą malowałam Martę, która postawiła na zdecydowany makijaż w ciemnych brązach:
Paulina, jej siotra chciała makijaż z serii "no make up" bo się nie maluje w ogóle na co dzień. Jednak gdy zobaczyłam bukiet ślubny, który przyjechał do domu jak ja tam już byłam, to zmieniłam zdanie - i nie żałujemy, ani ja, ani Paulina :) 

na koniec siostry razem z mamą, która także, przy obu ślubach córek, malowała się u mnie:Czyż nie podobne? :) spójrzcie tutaj w sklejce :)  Po lewej Paulina, po prawej Marta :)
Sezon ślubny u mnie się powoli rozkręca i nabiera niebezpiecznego tempa. Większość terminów pozajmowana... :) cieszy mnie, że z roku na rok coraz odważniejsze są Panny Młode i nie idą tylko 
w tzw "kolory ziemii: :)


 Na tym dziś zakończę...... :)  wybrałyśmy już z fryzjerką Izą Sokołowską i fotograf Agatą Kuler termin metamorfoz  - drugiej odsłony. w maju jakoś będzie cały materiał :)