środa, 16 października 2013

Duuużo nowych zabawek do przetestowania i spisania o nich nowych recenzji :)

Postanowiłam przedstawić Wam moich przyszłych bohaterów nadchodzących recenzji -
 Kosmetyki IsaDora :)  Od tygodnia zeszłego współpracuję z marką, która jest bezpośrednim opiekunem marki IsaDora na Polskę. Dzięki uprzejmości przedstawicielki, pani Moniki, otrzymałam:

- pas do pędzli a w nim osiem sztuk - do pudru, do różu, kilka rodzajów pędzli do cieni, jeden do brwi,
 i do ust oraz do korektora
- pierwsza paczka  to: cztery podkłady Hydralight, jeden HighPerformance, dwie paletki cieni wypiekanych potrójnych, dwie paletki poczwórne cieni, dwie podwójne, trzy róże do policzków, jedna paletka pięciu cieni Smoky Eyes, trzy pomadki, płyn do czyszczenia pędzli, pomadki żelowe Jelly Lips, trzy odcienie, kilka błyszczyków i pomadki w kredce -Twist up, kilka tuszy do rzęs, dwa pudry w kamieniu, jeden bronzer i siedem cieni w kremie, oraz kredki do oczu, brwi i ust :) Duużo, no nie? :)A dzisiaj odebrałam najnowsze dzieci do kolekcji do kuferka IsaDory (tak, jeden z kuferków specjalnie jest dla nich przygotowany by były osobno :) ). W tej kolekcji na jesień 2013 znajdują się dwa podkłady WakeUp Make Up, dwa nowe kolory w modnym odcieniu błyszczyku Multivitamina, paletka pięciu cieni najnowsza, Mascara Volume 2.0 i dwie nowe kredki TwistUp w kolorach, które obecnie królują w trendach makijażowych :) Tak prezentują się moje nowe dzieciaki. Zostawiwm Was  z ich zdjęciami, a ja idę testować 
by mieć o czym pisać:)


:*:*


4 komentarze:

To jest blog makijażowy, proszę o komentarze dotyczące danego wpisu i makijażu, bądź zdjęć.. nic ponad temat zawarty w danym poście.
Mniej śmieci w ten sposób będzie :)

Dziękuję.