piątek, 14 września 2012

Zdjęcia, zdjęcia... publikacje :)

Hej Ho! :)

Dawno nie pisałam znów.
Nawał  pracy, załatwianie wszystkich zaległych spraw, pochłonął mnie do reszty.
Dodatkowo moje prywatne życie - coraz lepiej i pięknej więc musiałam troszkę przystopować znów z blogiem i pisaniem.


Spotkałam się ostatnio z Agatą Kuler, fotograf z Katowic, którą poznałam jak jeszcze pozowała do zdjęć i chodziła na wybiegach - bo ok 4lata temu w Qbusie na Targach Ślubnych w Katowicach.
Stamtąd się wzięła moja przygoda z portalem maxmodels - Agata mnie wciągnęła i poszło... do dziś dnia maluję do zdjęć :)

Nasza współpraca z 11 września b.r. była naprawdę super. Spotkanie po latach, te same uśmiechy i rozmowy o niczym i o wszystkim :)
Ze mną do studia Agaty przyjechała fryzjerka Iza Sokołowska ze Studia Kreowania Wizerunku w Mysłowicach, z którą ostatnio coraz częściej gdzieś wyjeżdżam na zdjęcia by razem coś stworzyć. 
Tak było także tym razem.. :)

Pozowała nam bardzo śliczna dziewczyna - Dagmara Świerczek, z agencji Fashion Color, oraz Paula Haponiuk - śliczna młoda istota, która użyczyła mi swojej buzi do makijażu stylizowanego na ślubny pod kątem publikacji w kolejnym numerze Fryzury i Makijaże Ślubne. :)

Tu macie zdjęcia od Agaty z Dagmarą (na zdj Pauli, poczekamy, aż publikacja się ukaże :] )1sza stylizacja nazwana została Bad Queen ;)I słodsza wersja Dagmary ;) Sweet Candy :] hihi  :)


Ponadto... jutro jest 15 września - zapraszam wszystkich do empików w całym kraju po numer najnowszego magazynu IK Magazine.

Miałam okazję i przyjemność malować do zdjęcia z okładki magazynu - Nadię Paterek. Dziewczynę o zagranicznych korzeniach, mieszkającą na stałe już w Polsce, ze swoim mężem.
Zdjęcia były realizowane dla agencji modeli i modelek Eblis z Chorzowa, fotografowała Maja Peryga

tutaj okładka IK Magazine:

:):):)Także... u mnie tyle się dzieje ostatnio. Jeszcze dość sporo ślubów oraz warsztaty makijażu z firmy Glazel Visage, które będę prowadziła :)

Szczegóły na evencie na facebook:


jeszcze są wolne miejsca na wrześniowy termin :)

Zapraszam serdecznie i zabieram się za układanie zabawek w kuferku na jutro :)