niedziela, 1 lipca 2012

No, i jestem :)

Lato wreszcie, ale cóż to za lato, kiedy upał na przemian z deszczem jest.... 

Na dodatek, chora jestem, na L4 siedzę w domu, przyjmuję tylko umówione dziewczyny na makijaż próbny i szykuję się do wypadu na zlot motocyklowy do Komarówki z moim partnerm :)

Jeśli temperatura zejdzie i wszystko będzie ok, to pojadę, więc trzymać kciuki.


Dostałam kilka nowych zdjęć ostatnio z sesji w których uczestniczyłam jakiś czas temu, ponadto, rozkręca mi się współpraca z jedną panią fotograf.  I sądzę, że tak już zostanie :)Poniżej dwa nowe ujęcia od Tomasza Pluszczyka, gdzie pozowała nam Magda Żalińska

pomysł na mejkap był mój :)


:):)


Taki sypany make-up... :) na poczekaniu w rozmowie z modelką stwierdziłyśmy, że kolorowe sypanki są oklepane, zrobimy coś innego, i wyszło czarno biało siwo :)
Spotkałam się z Monią u mojej ulubionej fotograf Oli Fijałkowskiej tutaj efekty, typowo wiosenno letnie.. :)

No i ostatnio z Olą często widzimy się w studio, m.in. przy takich oto projektach: 


 pozowała Edyta S.  która przyjechała z tatą policjantem na zdjęcia :) ale niegroźny, nie zrobił nam nic :P hehe :)

tutaj pozowała i super grała przed obiektywem Karolina Blecharczyk :) jej legginsy z kosmosu przejdą do historii po tej sesji :)
Tak mi ostatnio miały wolne dni, sesyjnie, studyjnie, czasem w plenerze. Także wraz z Olą Fijałkowską, i fotografem Krystianem Niedbałem, moją etatową, Moniką Pham i fryzjerką Iza Sokołowską z Mysłowic stworzyliśmy grupę i zorganizowaliśmy konkurs na Wygranie Metamorfozy Własnego Wizerunku. 
Wszystko rozgrywa się na facebooku. Wybrana już jest szóstka półfinalistek, z której wyłoni się trójka najlepszych. I te trzy dziewczęta będą poddane metamorfozie wizerunku w Studio Kreowania Wizerunku w Mysłowicach, Iza uczesze, może zmieni kolor, obetnie tu i tam, ja ze swojej strony umaluję, może zaaplikuję rzęsy Blink & Go. Ola uwieczni wszystko na zdjęciach, Krystian sfilmuje. A nasza Monika - moja etatowa - pomoże dziewczynom się zaaklimatyzować i poczuć się wyjątkowo, bo ma doświadczenie przed obiektywem.


Można dołączyć do grupy i głosować na dziewczyny. Zachęcam gorąco.


Niebawem zamieszczę kilka ślubniaków. Tymczasem zmykam się kurować... by w weekend móc cieszyć się lataniem na moto :):)


Ah, no i Viva Espana!!!


Hiszpanie wygrali Euro 2012 :)