środa, 11 kwietnia 2012

Ślubnie.. :)

Sezon ślubny 2012 już całkiem rozpoczęty. Od marca ciężko pracuję. 1szy makijaż próbny ślubny wykonany był przeze mnie w lutym.. stosunkowo późno. Nie malowałam w tym roku w styczniu nikogo na ślub, a szkoda :)
Może w przyszłą zimę trafi mi się jakaś Panna Młoda :)

Z racji, że ostatnio kilka wpisów temu zapowiedź się pojawiła - aktualizuję bloga - i tak rzadko coś piszę, muszę się poprawić! :)
Uzupełniam zapowiedź o cały wpis, poświęcony zdjęciom makijaży proponowanych przeze mnie na dzień ślubu. Dla tych kobiet bardziej odważniejszych, zdecydowanych, nie bojących się kolorów intensywnych, i ciemnych barw czy nawet smoky eye.. :)


Do zrobienia tych stylizacji ślubnych zaangażowałam swoje trzy Panny Młode, które są już PO. Pożyczyły mi swoje suknie ślubne, dodatki do włosów, i biżuterię także.
Były welony, jednak nie użyłam - pokombinowałam z lokówką :]
Także.. suknie pożyczone kolejno od Kasi P., Ani C. i Ewy K.  :)

Pozowały mi trzy sympatyczne osóbki, dwie modelki i jedna fotograf o cudnej twarzy :] 
Magda Żalińska, Martyna Budzyń oraz Ola Fijałkowska.
Sfotografował to wszystko, nasze zmagania - Artur Bogdziun.

1sza stylizacja - smoky eye. W rzeczywistości i na zdjęciach backstage'owych widać, że kolor był znacznie intensywniejszy. Już na oddanym przez fotografa zdj, cień jakoś "zblakł". Może to wina oświetlenia, albo tła, które było w kolorze sukni - białym.. wr. Artur ma jeszcze pomęczyć się nad tym zdjęciem, bym była zadowolona.. :)

Do makijażu oka Oli, użyłam cieni MAP paletki T12, podkład MaxFactor 101, puder Kryolan TL9, róże do policzków to moja skomponowana paleta z MAP :) Tusz do rzęs Maybeline oraz kępki rzęs.. :) No, i kreska czarną miękką kredką z MF.. :) Usta delikatne, beżowo-różowa pomadka i na to bezbarwny błyszczyk  :) Na umalowane powieki Oli jeszcze na koniec zaaplikowałam delikatnie wklepując pędzelkiem - pigment Pierre Rene - Loose Eyeshadow nr 06. Perła mieniąca na różne kolory pod światłem. Delikatnie by nie za dużo. Strasznie wydajny.. :)Ola wystąpiła w sukni Ewy :) Włosy to lekkie sprężynki z tyłu mnóstwo stapirowanego koka zaczesanego i podpiętego wsuwkami, by miała gdzie się trzymać spinka ozdobna użyczona specjalnie na cele zdjęć od Ani Janus :)


Druga propozycja - KOLOR.  
Magdę zmalowałam paletką Sleek - Acid.  I kółkiem z inglota matowym. Fiolet z zielenią plus biała kreska przy nasadzie rzęs, które także były zagęszczone kępkami :) Róż na policzkach - oczywiście MAP, podkład MF 102, puder Kryolan TL9  :)Magda zgodziła się na zdjęcie PRZED/PO :) stąd zamieszczam tutaj dwie miniaturki dla porównania.. :)  


Ostatnia propozycja, to brązy. Moja ukochana T22 z MAPu wreszcie zadebiutowała na sesji zdjęciowej, a nie tylko na makijażach okolicznościowych :) 

Ta paletka matowych brązów to jedna z moich ulubionych w kuferku. Zaraz obok nowo nabytej palety 20cieni z Kryolanu  :)


Na buzi Martyny - ona tutaj prezentuje na sobie brązowy makijaż - znajduje się podkład MAP FLW2Y, puder Kryolanu TL9, róże z MAPu plus minimalnie muśnięcia policzków bronzerem z MF Xperience nr 02. Tusz do rzęs i na to rzęsy na pasku delikatne by nie było przesadzone. I jasne usta oczywiście.. :]  

Na wszystkich modelkach użyłam bazy pod cienie Urban Decay - Eden.  Niezastąpiony gadżet w moim kuferku, do makijaży ślubnych, i na zdjęcia.  ostatnie zdjęcie, na życzenie dla fotografa - roztrzepana Panna Młoda :)

Martyna w sukni Kasi P. :)

Prawda, że cudne te MAPy z T22? :) I na nich także delikatnie błyszczy pyłek z Pierre Rene.. :)

To moje trzy ówczesne propozycje na makijaż ślubny dla przyszłych Panien Młodych 2012.
Sezon wrze, moje pędzelki non stop się czyszczą/brudzą i tak naprzemian. Kuferek już wymieniony na nowy, wyższy, bardziej pojemny.
:)

Moje drogie Panny Młode - nie zapomnijcie z nami, wizażystkami, rozmawiać w dniu próby O WSZYSTKIM, co dotyczy makijażu, co Was interesuje. Pamiętajcie, rozmowa z makijażystką na próbie, to podstawa. Wtedy możemy więcej  wspólnie zdziałać, i razem wydobyć z Waszych buziek coś naprawdę pięknego.Na koniec pokażę Wam jeden z makijaży próbnych z 2012  

to już kombinacja kilku paletek MAP naprzemian ze Sleek - Acid.. ah, i mam powtórzyć na plenerowym.. wrr :)

Wyzwanie nie lada.. :):)


Życzę Wszystkim odwiedzającym spokojnego wieczora i do następnego!!