piątek, 23 marca 2012

róż.. :)

Tak, na chwilę obecną panuje  kolor różowy w trendach i makijażowych, i modowych w ubiorach, czy stylizacji paznokci czy nawet w pasemkach włosów (spotkałam się z takimi, nie podobają mi się wcale a wcale).

Dawno nie pisałam, zacznę jedynie ten wpis od konkursu, który prowadzi u siebie moja znajoma wizażystka z Chorzowa - Magda.

 Konkurs na zasadzie "Ubierz Róż", do wygrania bardzo fajne kosmetyki marki Me Me Me  :)
ze sklepu Kosmetykomania.pl

Oto nagroda za główne miejsce:
Zestaw do makijażu  o wartości 82,50 zł w składzie którego mamy 2 uniwersalne rozświetlacze, oraz 2 płynne róże, którymi również można wykonać makijaż ust:Dodatkowa to :

 Check & Lip Tint MeMeMe w wybranym kolorze, tutaj dwie dodatkowe nagrody do rozlosowania są :]Będąc ostatnio u mojej przyjaciółki na plotkach, postanowiłam ją dosłownie "zmordować" kilkugodzinnym pruszeniem buzi, by się pobawić, ciekawa jestem, czy Magdzie i reszcie oceniających się to spodoba.. :)

Dopiero poprzez bloga Magdy, Matleny poznałam tą markę. Opakowania róży w kamieniu, podobnych do Benefitu, mnie bardzo zaciekawiły i skusiły bym zapoznała się z tą marką bliżej.
Także postanowiłam, że wezmę udział w konkursie u koleżanki.


 Fanpejdż Magdy dawno polubiony, na serwerze kosmetykomania.pl już zarejestrowana, bo fajne i ciekawe produkty, polecam swoją drogą wszystkim ciekawskim blogerkom.

Także, nie pozostaje mi nic innego, jak zgłosić swoją kandydaturę do wzięcia udziału w tymże konkursie.To moja praca:


Pozowała przyjaciółka Ola.
 Jako, że nie miałam dostępu do netu, będąc u niej i męcząc ją swoimi "różowymi wizjami" posiliłam się sms do Magdy, by podała hasło na konkurs. Stąd niekompletne, widnieje na kartce :P

 Jeśli się podoba, głosować na mnie na blogu Magdy ->  http://matleenamakeup.blogspot.com


A niebawem wpis - porada :)